EFS kolor 72dpi

REKRUTACJA NA KURSY ZAWODOWE:

KURS BARISTY Z ELEMENTAMI CAFFE ART ORAZ KURS OBSŁUGI URZĄDZEŃ BIUROWYCH
DLA UCZNIÓW BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA ORAZ UCZNIÓW SZKOŁY PRZYSPOSABIAJĄCEJ DO PRACY

OGŁOSZENIE

CKZ II tu zaczyna sie Twoja przyszlosc plakat 768x543Zapraszamy uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia Specjalnej oraz Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy  w Skawinie w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Skawinie do udziału w rekrutacji na następujące kursy zawodowe:
1. Kurs baristy z elementami caffe art
2. Kurs obsługi urządzeń biurowych

Kursy będą organizowane w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Poczty Polskiej w Skawinie w ramach projektu pt. „Centrum Kompetencji Zawodowych w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie II nr RPMP.10.02.01-12-0019/19, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.1 Kształcenie zawodowe uczniów – ZIT.

Prowadzimy rekrutację na:

1. Kurs baristy z elementami caffe art
2. Kurs obsługi urządzeń biurowych

Termin przyjmowania zgłoszeń: od 09.11.2022 r. – do 18.11.2022 r.

Miejsce składania dokumentów:

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Poczty Polskiej w Skawinie ul. Żwirki i Wigury 9. Dokumenty należy składać bezpośrednio do Koordynatora szkolnego, Pani Wioletty Bies Wicedyrektora Ośrodka.
lub siedziba Starostwa Powiatowego w Krakowie – Al. Słowackiego 20, 30-037 Kraków, Dziennik Podawczy.

DOKUMENTY REKRUTACYJNE WYMAGANE do pobrania – linki:

• Formularz rekrutacyjny

• Oświadczenie uczestnika projektu

W chwili rozpoczęcia uczestnictwa w zajęciach i/lub w kursie zawodowym każdy/-a z uczniów/uczennic wypełnia i podpisuje:

• Deklarację uczestnictwa w projekcie

Zgodę na utrwalenie i rozpowszechnienie wizerunku

• Formularz „Zakres danych osobowych”

• Oświadczenie dotyczące zgody na udział w zajęciach projektu

Komplet dokumentów do pobrania jest również dostępny w sekretariacie Ośrodka.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa uczniów i uczennic Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skawinie w zajęciach i kursach zawodowych.

• Regulamin